444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Duyurular
2019-2020 II.Dönem Kurs Kayıtları
13 Ocak 2020

KURS KAYIT ÖN ŞARTLAR

-Kayıt için gereken evraklar, her kurs için ayrı kimlik fotokopisi, öğrenim belgesi fotokopisi ve başvuru belgesi. İstenmekte olan evraklar Kurs Merkezimizdeki yetkili personellere teslim edilecektir.

-Bir kursiyer aynı dönem içerisinde en fazla 2 farklı kursa başvuru yapabilmektedir.3.kursa başvurmak isteyen kursiyerlerin kaydı sistem tarafından otomatik olarak engellenmektedir.

-18 yaşın altındaki kursiyerler için evrak tesliminde velileri ile birlikte olmaları zorunludur. Aksi takdirde kursiyer kaydı iptal edilecektir.

-Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmenliğinin kurslara devamla ilgili 35.md kursiyer disiplini ile ilgili 36.md. ve kurs araç gerecinin korunması ile ilgili 58.mdsinde belirtilen hükümler bu kurs boyunca uygulanır.

-Sertifikalı eğitim programlarında öğrenci, kaydı yapılan programların 1/5 devamsızlık hakkına sahip olup bu oranı aşan devamsız öğrencilerin kayıtları programdan silinecektir.

-Öğrencinin kurslara gelmesi ve gitmesi işlemleri veli sorumluluğundadır.

-Başvurusunu yaptığım kurs için çocuğumun tüm sorumluluğu tarafıma ait olup, kursa katılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

-Kurs bitiminde kursu tamamlamış kursiyerlerimize Katılım Sertifikası verilecektir.

-Yabancı Uyruklu vatandaşlarımızın Kurs Merkezlerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Gerekli evraklar: Başvuru yapılacak her kurs için ayrı Pasaport ve İkamet kartı fotokopisi

-Kadın Sanat ve Eğitim Lokali Kurs Merkezimiz için sadece kadın kursiyerlerimizin başvurusu kabul edilecektir.

Güncel kurs listesi;

Kurs programı için tıklayınız.

Kayıt işlemlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kayıt için tıklayınız.

 

Okunma Sayısı: 9874