Liman Mahallesi Boğaçayı kenarında inşası tamamlanan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi hizmete açıldı

 

Yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre içinde inşaat çalışmaları tamamlanan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi, 4 adet spor salonu, misafir takım odaları, doping ve hakem odalarıyla modern bir tesis olarak hizmet vermeye hazır.

3 bin kişilik Spor Kompleksi hazır Antalya'ya kampa gelen futbol takımlarının da kullanımına sunulabilecek olan Spor Kompleksi’nde isteğe göre lig maçları da oynanabilecek. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3 bin kişi kapasiteli stadyum içersinde çok amaçlı spor salonunun da bulunduğunu söyledi.

19 Mayıs’ta gençlere armağan edeceğiz 15 bin metrekare alana sahip olan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’nin yaklaşık olarak 3 milyon liraya mal olduğunu dile getiren Başkan Böcek, tesisin hizmete açılmasıyla Antalya’ya bir yeni spor kompleksi kazandırdıklarını kaydetti. Seçim yasakları nedeniyle Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi için resmi açılış töreni düzenleyemeyeceklerini dile getiren Muhittin Böcek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bu tesisi törenle hizmete açmak istediklerini söyledi.


5776 kez okundu.
(25-03-2014)
Haber Arşivi İndir