Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Geyikbayırı Mahallesi Muhtarlığı ve bölge halkı işbirliğiyle düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

 

11 ayın sultanı Ramazan’da da mesaiye hız kesmeden devem eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak dedesi Murat Yavuz’u 86 yaşında kaybeden personeli Murat Yavuz’a taziye ziyaretinde bulundu. Ardından Geyikbayırı Mahallesi Muhtarlığı ve bölge halkı işbirliğiyle düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Çakırlar Mahallesi’nde taziye ziyareti sonrası Geyikbayırı Mahallesi’nde iftara katılan Başkan Muhittin Böcek, burada Geyikbayırı Mahalle Muhtarı Salih Teker ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. Muhittin Böcek, Geyikbayırı Cami önünde meydanda düzenlenen iftar yemeğine katılan vatandaşları tek tek selamladı.  Yemeğe Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Başkanı İlhan Buğdaycı, Antalya Dernekler Başkanı Nazif Alp ve çok sayıda bölge muhtarı katıldı.  

Yaptığı konuşmada Ramazan ayının öneminden bahseden Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, “11 ayın sultanı Ramazan ayında düzenlenen bu yemekler, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiriyor. Dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bu ayda hep birlikte aynı sofrada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu anlamda bizleri geleneksel iftar yemeğinde buluşturan Geyikbayırı Mahalle Muhtarı Salih Teker başta olmak üzere tüm bölge halkıma teşekkür ediyorum.” dedi.


646 kez okundu.
(05-06-2017)
Haber Arşivi İndir