Konyaaltı Belediyesi’nin 23. Geleneksel Sünnet Şöleni’nde erkekliğe ilk adımı atmaya hazırlanın 60 çocuk düzenlenen etkinlikle gönüllerince eğlendi.

 

Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni’nin bu yıl 23.sü gerçekleştirildi. Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen etkinlikle onlarca çocuk, sünnet töreni öncesi gönüllerince eğlendi. Fantezi müzik sanatçısı Serkan Genç’in bir birinden hareketli şarkılarına eşlik eden aileler de çocuklarıyla birlikte eğlendiler.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sünnet çocuklarına kirvelik yapacak olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 23. Geleneksel Sünnet Şöleni’nde çocukları yalnız bırakmadı. Başkan Muhittin Böcek, sünnet çocuklarıyla fotoğraf çektirerek, ailelerle sohbet etti. Başkan Muhittin Böcek, geleceğin teminatı çocuklarla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla her yıl sünnet şölenimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı Antalya’nın en iyi hastanelerinde hijyenik bir ortamda sünnet ettiriyoruz. Aynı zamanda çocuklarımıza kirvelikte yapacağım. Bu yıl 60 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz” dedi.

Başkan Böcek, sünnet çocuklarını tebrik ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Sünnet Şöleni’nde aileler ve çocuklar müzik ve çeşitli etkinliklerle gece boyunca eğlendi. Yaşları 4 ile 12 arası 60 çocuk, özel bir hastanede sünnet olacak.


310 kez okundu.
(03-09-2018)
Haber Arşivi İndir