Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Sorunların titizlikle ele alındığını ifade eden muhtarlar, Başkan Böcek’e teşekkür etti..

 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belirli periyotlarla düzenlediği muhtarlar toplantısında, mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi, ilgili birim müdürleriyle birlikte yerinde çözüm üretti. Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran’ın da katıldığı toplantıda Başkan Muhittin Böcek, 2014 Yılı Yerel Seçimleri öncesi vermiş oldukları sözleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi.

Pınarbaşı Mahallesinde 3 bin 500 kişilik Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, EXPO Antalya 2016 Parkı, Çocuk Kreşi, Yaşlılar Kreşi, Kadınlar Sanat ve Eğitim Lokali gibi bir çok projeyi tamamlayıp hizmete açtıklarını dile getiren Muhittin Böcek, 30 Mart Yerel Seçimleri sonrası mahalle tüzel kişiliği kazanan köylerde de hizmet atağı başlattıklarını bildirdi.

1300 KİŞİLİK DÜĞÜN SALONU Sıcak asfalt, kaldırım ve park çalışması dışında kırsal mahallelilerin düğün, sünnet, nişan, mevlit gibi etkinliklerini yapabilecekleri kapalı alanlar inşa edeceklerini dile getiren Muhittin Böcek, bununla ilgili projeleri bu yıl içinde hayata geçireceklerini söyledi. İnsana dokunur projelerle her mahalleye değer kattıklarını ifade eden Başkan Böcek, Siteler Mahallesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı içersinde 5 bin metrekareye yakın alan içersine Düğün Salonu inşa edeceklerini bildirdi. Muhittin Böcek, Düğün Salonu’nun 1300 kişilik olacağını bununla birlikte 2 ayrı nikah salanu, çok amaçlı salon ve ticaret merkezinin de yine bu proje içersinde yer aldığını söyledi.

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN ÖNCÜSÜYÜZ Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirdiklerini ifade eden Muhittin Böcek, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) ile ihtiyaç sahibi  kimselere yardım eli uzattıklarını söyledi.

Mahalle muhtarlarının sorunlarını bir bir dinleyen Başkan Muhittin Böcek, birim müdürleriyle birlikte bu sorunlara çözüm aradı. Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran konuşmalarında Başkan Böcek’e hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Muhtarlar geleneksel hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.


318 kez okundu.
(02-03-2018)
Haber Arşivi İndir