Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yapım çalışmalarının son aşamaya geldiği Kongre ve Fuar Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

 

24 Kasım 2017 tarihinde 8. Antalya Kitap Fuarı’yla birlikte kapılarını Antalyalılara açacak olan Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi’nde inşaat çalışmaları son aşamaya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilgili birim müdürleriyle birlikte Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Kongre ve Fuar Merkezi’nde çalışmaları yerinde inceledi.

İnşaat güvenlik ekipmanları giymeyi de ihmal etmeyen Başkan Muhittin Böcek, “Her geçen gün yapılan yatırımlarla ülkemizin dışarıya açılan vitrini Konyaaltı. Antalya’mızın incisi Konyaaltı'na değer katacak olan Kongre ve Fuar Merkezimiz, 24 Kasım Öğretmenler Gününde 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı ile kapılarını açacak. Kongre ve Fuar Merkezimizin açılmasıyla, başta Belediyemiz tarafından düzenlenen Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı olmak üzere birçok kültürel-sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapacağız. 3 bin 500 kişilik kongre-fuar alanıyla Kongre ve Fuar Merkezimiz, Antalya'nın yeni buluşma noktası olacak.” diye konuştu.

8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarının bu yıl 24 Kasım-3 Aralık günleri arasında yeni açacakları Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirileceğini dile getiren Muhittin Böcek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de iki ayrı sürprizle kutlamış olacaklarını söyledi


1022 kez okundu.
(25-10-2017)
Haber Arşivi İndir