19 Ekim Muhtarlar Günü, Antalya’da devlet erkanlarının da katıldığı bir toplantıyla kutlandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de katıldığı toplantıya Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlık etti.

 

Antalya’nın devlet erkânları Konyaaltı’nda bir araya geldi. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolaysıyla düzenlenen toplantıya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yanı sıra Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya İl Jandarma Alay Komutanı Cengiz Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Konyaaltı İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik ve çok sayıda birim amiri ve muhtar katıldı. 

Ev sahibi olarak devlet erkânlarını Konyaaltı’nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “186 yıllık geçmişi olan muhtarlık müessesi; 19 Ekim’in ‘Muhtarlar Günü’ olarak kabul edilmesiyle taç’lanmıştır.” dedi Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, başta Konyaaltı İlçesi Muhtarları olmak üzere tüm Türkiye genelinde görev yapan muhtarların da ‘Muhtarlar Günü’nü kutladı.  

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’da 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde bölge muhtarlarıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Münir Karaloğlu da Türkiye genelinde görev yapan muhtarların günlerini kutladığını bildirdi.


905 kez okundu.
(19-10-2017)
Haber Arşivi İndir