">
Başkan Böcek, personeliyle bayramlaştı…

 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tatilin bu yıl 10 güne uzatılması nedeniyle Kurban Bayramı öncesi ilk olarak personeliyle bayramlaştı.

Konyaaltı Belediyesi’nde geleneksel bayramlaşma töreni bu yılda Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı törende personelin elini tek tek sıkarak bayramlarını kutladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bayramlarda dayanışma, hoşgörü, birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığını belirtti.

Ülkemizde ve dünyadaki sıkıntıların sona ermesi ve herkesin bayramı barış ve huzur içinde geçirmesi temennisinde bulunan Muhittin Böcek, “Bayramlar, insanları aynı düşünce ve duygularda buluşturan, birlik ve beraberliği sağlayan özel günlerdir. İlçemizde Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarımızı yaptık. Kurban satış yeri ve kesim yerlerinde gerekli tedbirleri aldık. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını şimdiden en kalbi duygularımla kutluyorum" diye konuştu.


664 kez okundu.
(25-08-2017)
Haber Arşivi İndir