11 ayın sultanı Ramazan’da birbirinden değerli sanatçıları Antalyalılarla buluşturan Konyaaltı Belediyesi, son olarak Çiğdem Gürdal, Nuray Hafiftaş ve Ali Çakar gibi sanatçıları ağırladı.

 

Konyaaltı Belediyesi her yıl düzenlediği Ramazan Şenlikleri kapsamında birçok etkinliğe imza atıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı içersinde bulunan amfi tiyatroda sahne alan birbirinden değerli sanatçılar, her hafta Antalyalılar ile buluşuyor.

16 Haziran Cuma günü sahne alan Türk Sanat Müziği’nin ustalarından Çiğdem Gürdal, Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. “Gün ağaranca, El çek tabip el çek, Gördükçe, Bir ateşim yanarım..” gibi şarkılarını Antalyalılar için seslendiren Sanatçı, büyük alkış aldı.

Konyaaltı Belediyesi Ramazan Şenlikleri kapsamında 17 Haziran Cumartesi günü sahne alan Nuray Hafiftaş ise Antalyalıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Alanı dolduran vatandaşlar, Nuray Hafiftaş’ın seslendirdiği bir birinden güzel türkülerine eşlik etti. Sanatçı seslendirdiği şarkılardan öte sohbetiyle de Antalyalıların gönlünü fethetti. Küçük çocuklara da yakın ilgi gösteren Sanatçı, sahne de ağırladı bir grup çocukla fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi. “Değmen bana, Beni hor görme, Şu dağlara çıkam, Köşe kapmaca..” gibi birbirinden değerli şarkılarını Antalyalılar için seslendiren Nuray Hafiftaş, gördüğün ilgiliden de son derece memnun kaldığını söyledi.

Ramazan ayının 23’üncü gününde sahne alan Türk Sanat Müziği sanatçısı Ali Çakar, sahne öncesi yaptığı konuşmasında kendilerini Antalya’ya davet eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti. Antalyalıların Babalar Günü’nü kutlamayı da ihmal etmeyen Sanatçı, sevilen şarkılarını vatandaşlarında eşliğiyle seslendirdi.

Konyaaltı Belediyesi Ramazan Şenlikleri, 23 Haziran Cuma günü sahne alacak olan İbrahim Can’ın konseriyle son bulacak.   


657 kez okundu.
(19-06-2017)
Haber Arşivi İndir