Konyaaltı Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinlikleri Nursaç Doğanışık ve Zekai Tunca konserleriyle devam ediyor.

 

Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sahne alan sevilen ses sanatçılarından Nursaç Doğanışık ve Zekai Tunca Antalyalılara muhteşem bir konser verdi. Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinde bu yılda bir birinden değerli sanatçılar sahne alıyor. Ramazan ayının 14’üncü gününde sahne alan Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Nursaç Doğanışık, “Sürmelim, Elindedir bağlama, Hadi gari sen de gel, Mendil verem mi?” gibi bir birinden değerli eserleri Antalyalılar için seslendirdi.

Nursaç Doğanışık, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında kendisini Antalya’ya davet eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e de ayrıca teşekkür etti.

Ramazan ayının 15’inci gününde sahne alan Zekai Tunca ise sevilen şarksılarını Antalyalılar için seslendirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda sahne alan Zekai Tunca, her yıl Konyaaltı’nda düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerine katıldığını belirterek, Antalya’nın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi. Konser alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar ise Zekai Tunca’nın sevilen şarkılarıyla gönüllerince eğlendiler.

Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri 16 Haziran Cuma günü Çiğdem Gürdal, 17 Haziran Cumartesi günü ise Nuray Hafitaş konserleriyle devam edecek. Etkinlikler saat 21.00’de başlayacak.


781 kez okundu.
(12-06-2017)
Haber Arşivi İndir