20-21 Mayıs günlerinde Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenecek olan 2.Hobi Fest 2017 için tüm hazırlıklar tamam. Bu festivalin Türkiye tek olduğunu dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları festivale davet etti.

 

Geçtiğimiz yıl 35 hobi kulübünün katılımıyla gerçekleştirilen Hobi Fest ile Türkiye’de bir ilke imza atan Konyaaltı Belediyesi, bu festivalin ikincisi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 20-21 Mayıs günlerinde Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde gerçekleştirilecek olan 2. Hobi Fest 2017 ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Başkan Muhittin Böcek, bu yıl ikincisini gerçekleştirecekleri Hobi Fest 2017 ile her yaştan ve de her kesimden binlerce hobi sahibi insanı Konyaaltı’nda buluşturacaklarını söyledi.

50 HOBİ KULÜBÜ BU FESTİVALDE Bu etkinlikle amaçlarının hobi sahibi insanları bir araya getirerek Antalya’nın sosyo-kültürel yaşamına katkı sağlamak olduğunu ifade eden Muhittin Böcek şöyle konuştu;  “Türkiye'nin en geniş katılımlı hobi festivalini düzenliyoruz. Burada amacımız hobi sahibi insanları bir araya getirerek, Antalya'nın sosyo-kültürel yaşamına katkı sağlamak. 50 farlı hobi kulübünün yer aldığı festival ile Türkiye’de bir ilki yapıyoruz.  Bu hafta sonu her hobi sahibi vatandaşımızın kendisini özel hissedeceği bir etkinliğe imza atıyoruz. 20-21 Mayıs günlerinde Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm Antalyalıları davet ediyorum. ”

SERGİ, YARIŞ VE EĞİTİM ATÖLYELERİ Başkan Muhittin Böcek, festivale katılacak olan kulüplerden bazılarını şu şekilde sıraladı: Antalya Klasik Otomobil Kulübü, Türk Hava Kurumu, Vostalya 07, Vosvos Kulübü, Antalya Motorsiklet Kulübü, Antalya Off-Road Kulübü, TODOKS, Kulüp 124, Honda Türkiye, Antalya Kadın Motorsiklet Kulübü, Antalya Okçuluk Kulübü, Antalya Fotoğraf  Kulübü, Antalya Bisiklet Platformu, Model Araç RC Kulüp Türkiye, Antalya Dalış Kulübü, Antalya Resim Kulübü, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi ve Antalya Orienteering Kulübü.

KÜBA DANS GRUBU SAHNE ALACAK Antalya Konyaaltı Hobi Fest 2017’ye katılan kulüplerin gerçekleştireceği aktivitelerden bazıları ise şöyle: Murat 124 Otomobil Sergisi, Nostaljik Jawa Motorsikletleri Sergisi, Klasik Otomobiller Sergisi, Vosvos Otomobil Sergisi, Chooper, Scooter, Enduro ve Yol Motorsikleri Sergisi, Enduro Motorsiklet Yarışı, Off-Road Özel Seyirci Etabı

20 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00’de Küba Halk Dansları ve Müzik Grubu da muhteşem dans gösterisi ve konser ile Hobi Fest 2017’de yer alacak.


1671 kez okundu.
(18-05-2017)
Haber Arşivi İndir