Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, 4 Mayıs Perşembe günü Cam Piramit’te açılıyor.

 

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’yla Türkiye’de bir ilke daha imza atan Konyaaltı Belediyesi, bu fuarın ikincisi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, düzenlediği basın toplantısında fuar hakkında bilgi verdi.

Başkan Muhittin Böcek, bu yıl 52 firmanın katılımcı olarak yer alacağı fuarda her gün yirminin üzerinde etkinliğin gerçekleştirileceğini söyledi. Kum ve tişört boyama, ebru, ahşap kukla ve uçurtma yapımı atölyeleri ile limon ve zeytin oyunu, çizgi film gösterimi gibi etkinliklerin yer alacağını ifade eden Muhittin Böcek, dünyanın en büyük çocuk örgütü UNICEF’in de fuara katılacağını bildirdi.

Bunlarla birlikte Pamuk Prenses, Karga ve Tilki, Gepetto’nun Pinokyo Atölyesi ve Rapunzel gibi masal kahramanlarının da fuar da çocuklarla birlikte olacağını dile getiren Böşkan Böcek, 14 farklı spor branşının bir arada yapılabileceği decathlon ile de çocukların keyif dolu bir gün geçireceklerini kaydetti.

Başkan Muhittin Böcek, 4 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te Cam Piramit’te açılışı gerçekleştirilecek olan 2. Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’na tüm Antalyalıları davet ettiklerini söyledi.

 

 


923 kez okundu.
(03-05-2017)
Haber Arşivi İndir