Konyaaltı Belediyesi’nin Konyaaltı Kent Gönüllüleri Projesi’yle kamu kurumlarına destek sağlanıyor. Sivil Yaşam Derneğin üyeleri, proje kapsamında Hasan Fatma Çavlı İlkokulu’nu boyadı.

 

Gönüllülük esasıyla sürdürülen Konyaaltı Kent Gönüllüleri Projesi’yle vatandaşlar, alanında uzman kişiler tarafından bilgilendiriliyor. Ayrıca proje kapsamında kamu kurumlarına da ihtiyaçları ölçüsünde yardım sağlanıyor. Son olarak projeye dahil olan Sivil Yaşam Derneği, Konyaaltı Belediyesi’nin destekleriyle Hasan Fatma Çavlı İlkokulu’nda boya ve temizlik yaptı.

İlk olarak okul duvarının eskiyen sıvasını kazıyan Dernek üyesi gençler, sonrasında da boya çalışması yaptı. Okulun dış ve iç duvar yüzeyinde özenle boya yapan gençler, zaman zaman da öğrencilerle oyun oymamayı ihmal etmediler. Sivil Yaşam Derneği Başkanı Deniz Korkmaz, Konyaaltı Belediyesi’nin katkılarıyla bir okulda boya ve temizlik çalışması yaptıklarını bildirdi. Deniz Korkmaz, kendilerine bu imkânı tanıyan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e de ayrıca teşekkür etti.


775 kez okundu.
(02-05-2017)
Haber Arşivi İndir